Пятниццо, 19.10.2018

Авторский блог Назара Коваленко

И чтоб никто не знал..

Главная » 2011 » Сцентабрь » 8 » Горло та нога
Горло та нога
02:42

 П'ятдесят хвилин по шостій я вже був навпроти Бінго. За офіційною інфою полумонококу двері мали прочинитися ще о 19, але мав сумніви щодо цього, тому-що навпроти входу вишикувалася черга метрів двадцять-тридцять ("может большє”©) в кінці котрої я і опинився.

І буде це звіт з концерту Enter Shikary у Києві сьомого вересня першого року до кінця світу за календарем майя. І будуть матюки.

-"Піздец как всє цівільнєнька!” - дивуються черзі дівчату позаду мене.

-"Как перейті етот йобаний путепровод?” - негодують мої знайомі в телефоні про станцію метро Святошино.

Щодо "цівільнєнка” то дійсно, бо охороно спрацювала вкрай швидко і мої хворі нога та горло швидко опинилися у приміщенні де як тільки я зайшов почали "гріти” (місцями "пекти”) Бемц Паті, Бемц! Бемц! (Dance Party. Dance! Dance!). І що прикольно: натовп реагував і досить жваво. Слем з перших пісень і хорнзапи по всьому залу — це є добре. На відміну від концерту PapaRoach, де розігрів був трьох гуртовий, два з котрих привезені з Італії, тут були тільки одні харків'яни ніхто не корчив кислі пики при появі гурту, назва котрого не співпадала з зазначеною на білетах. Та й, дідько, крауд подекуди качався від драмендбейцу, що лунав на фоні під час приготувань до виходу гуртів.

Фактично шалена активність присутніх в залі зіграє ключову роль в сьогоднішньому концерті.

Йой, а слем вже почався. Нога болить, на горло вже пофіг. Натовп більшає і стає веселіше.

На останню пісню "Бемців” замутили доволі серйозний слемік. Ну не те, щоб більший, ніж на Заході, але тут він був більш шалений. Може то фактор приміщення чи стилю музики (поцхардкор проти більш-менш традиційного року в сторону альтернативи). Саме в захват мене привело те, що слем, по суті був всюди (я кажу про найнижчий п'ятачок залу, де я імітував броунівський рух). Поділявся він хіба-що на "активний”, де люди фігувалися один об одного зі всієї дурки, і на "пасивний”, де народ слемився через те, що існує "активний” слем і не існує достатньої відстані для поглинання тієї щтовханини.

Поки відхекувався по зникненню розігріву на сцену виперлося... взагалі-то я не дуже зрозумів що воно таке, але він влаштував щось на кшталт конкурсу на кращий "партак” (фейл в татуажі) в хло і на найкращу тату в дівчини. Нагородив він їх приглосами на якусь срану вечірку на осракарках і тікав зі сцени під дружні підказки напрямку "на хуй”.

Тож на сцені "вони” з по-британські холодною мімкою але шаленним драйвом. Стає спекотно і я зовсім забув про ноги, руки, горла та всі інші частини тіла що зараз врізалося та чавилося о сусідів.

Можна багато говорити про недоліки: звук, протяжність, сонгліст, венью... Можна, але сидячи зараз за лептопом пригадується тільки той шаленний дух, що був у залі. Саме цим і славляться виступи Шикарів.

Ноги мої зосталися десь позаду в епіцентрі мошу а тіло за інерцією полетіло далі. Таким чином я опинився майже в горизонтальному положенні на що натовп запустив мене краудсерфити. Незрівняні почуття, бо повноцінно я робив це вперше. Ну як, був випадок, коли мене велике хло зі слему кинуло на папарочах вверх і натовп мене просто "спіймав”, але катався на протязі хвилини я вперше. Нагорі розумієш що то дійсно чимось схоже на оригінальний серфінг (як я його собі уявляю) не рахуючи пальців в дупі та розтягнутої футболки.

Це взагалі-то було досить масове явище. Спочатку починали хлопці, потім пішли дівчата і на останніх піснях вже самі музики (вокалюка, бути точним). Дівчат катати завжди весело (яким-би "катанням” то не було) тож вони насолоджувалися тим найдовше.

Потім якось швидко "ласт сонг”, ухід зі сцени, скандування "уан мо монг” і таке-собі типу "неочікуване” повернення і отримання тієї самої "уан мо” натовпом.

Коротко але круто.

Пішов надвір згадувати про застуджене горло, травмовану ногу і купляти чогось попити:

-"Ви деньгі что, в воду акуналі?

Назар Коваленко

Київ 2011

Просмотров: 508 | Добавил: humy | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]